Nar Dekor
Nar Dekor

Pvc Yer Döşemesi

Akustik Vinil

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen pvc zemin kaplama, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar.Akustik tüm bunların yanı sıra vinil 3mm ve 3,4 mm kalınlığı ile ses izalasyonu da sağlamaktadır.

Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination


Conductıve Vinil

Statik dağıtıcı ve statik iletken zemin kaplaması, ameliyathaneler, bilgi işlem odaları ve elektronik kasaları gibi hassas ortamları korumak için esnek ve yüksek performanslı bir çözüm sunar. Statik iletken veya statik dağıtıcı destekli homojen vinil ve linolyum ürünleri de mevcut olup, bunlar kompakt ve akustik koleksiyonlarımız ile renk uyumuna sahiptir. Yoğun trafiğe maruz kalan mekanlar için uyarlanmış, yüksek dirençli ve bakımı kolaydır.

Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination


Heterojen Vinil

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen pvc zemin kaplama, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar. Akustik ve kaymayı önleyen versiyonları da mevcuttur.

Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination


Homojen Vinil

Tek kat vinilden oluşan kompakt homojen vinil zemin, alt döşemeye yapıştırılmış ve kaynaklanmıştır. Kompakt homojen pvc zemin kaplamaları, yoğun ve çok yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için ultra dayanıklı çözümlerdir; özellikle sağlık ve eğitim alanındaki uygulamalar için dayanıklılığı ve temizlik kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir. Akustik, statik iletken, statik dağıtıcı ve kaymayı önleyici seçenekleri mevcuttur.

Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination


Spor Pvc

Çok amaçlı kullanıma sahip spor salonlarından rekabete ev sahipliği yapan basketbol sahalarına ve yoga stüdyolarına kadar, spor amaçlı zemin yüzeylerinin farklı etkinliklere ve rekabet seviyelerine uyarlanabilmesı gerekir. Spor salonu zemin kaplama çözümlerimiz ile, her projeyi başarıya ulaştırmak için bilgi ve uzmanlık sağlıyoruz. Zeminlerimiz atletik koruma ve gelişmiş performansın yanı sıra aşırı dayanıklılık ve düşük bakım maliyetleri sağlamak adına en yüksek endüstri standartlarına uyum göstermektedir. Geniş bir renk ve desen yelpazesiyle kazanmak hiç bu bu kadar iyi görünmemişti.

Open Imagination