Nar Dekor
Nar Dekor

Ürünler

Pvc Yer Döşemesi

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen pvc zemin kaplama, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar.Akustik tüm bunların yanı sıra vinil 3mm ve 3,4 mm kalınlığı ile ses izalasyonu da sağlamaktadır.

İncele


Karo Halı

Karo halı, iç içe geçen parçalardan oluşan tasarımıyla estetik bir görüntü oluşturan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip halı çeşididir. Özellikle de ticari alanlarda tercih edilmektedir. 50×50, 50×100, 25×100 farklı ebatlarda olabilir. Polyemid ve polipropilen iplik dediğimiz iplik çeşitlerine göre de ayrıca gruplandırılabilir


İncele

Duvardan Duvara Halı

Duvardan duvara halı odanın başlangıç duvarından bitiş duvarına kadar mekanın zeminini tamamen kaplanmasını ifade eder, dört duvar arasında kalan yerde boşluk kalmaksızın duvardan duvara halı döşenmesini anlatmaktadır.

İncele

Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı kapalı duvarlara ve tavanlara bakan bir çeşit bina kaplama malzemesidir. Bir rulo halinde toplanırlar. Ana boyutları: genişlik - 0,53, 0,75, 1,06 m, uzunluk - 10 ve 25 m-dir. Duvar kağıdının ana türleri kâğıt, vinil ve dokunmamış tabandır.


İncele

Laminat Parke

Laminat parke, laminasyon işlemiyle kaynaşmış çok katmanlı sentetik bir döşeme ürünüdür. Laminat parke, şeffaf bir koruyucu tabakanın altında fotoğrafik bir aplike tabakasıyla ahşabı simüle eder. İç çekirdek tabakası genellikle melamin reçinesi ve lif levha malzemelerinden oluşur.

İncele

Ahşap Zemin

Ahşap zemin kaplama, döşemesi kolay ve zahmetsiz bir zemin sistemidir. Kıymık oluşumu yapmaz gönül rahatlığıyla üzerinde çıplak ayakla yürünebilir. Bu yer döşemesi ürününü istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Hem suya karşı hem de sert darbelere karşı oldukça dayanıklı bir üründür ve kullanım ömrü uzundur.


İncele

Perde Sistemleri

Perdenin dekoratif açıdan ortam içerisindeki mobilya, döşeme ve duvarlarla uyumu gözetilmektedir. Bu uyumu belirleyen model, renk ve kumaş haricinde dekoratif unsurların perdeyi tamamlıyor olması dekoratif perde sistemlerini oluşturmaktadır.

İncele

Paspas Sistemleri

Çeşitli özellikleri içinde barındıran paspaslar, mekana ve işlevlerine göre oldukça büyük faydalar sağlayabilir. 5 çeşit paspas modeli vardır:
1- Alüminyum Paspas
2- Hijyen Paspas
3- Kıvırcık Paspas
4- Koko Paspas
5- Nem Alıcı Paspas


İncele

Aksesuar

Merdiven çubukları, merdiven kaydırmaz bantları ve minyatür halı aksesuarları Nar Dekor'da..

İncele

Nalbur ve Hırdavat

Nalbur ve hırdavat genel olarak üretimde kullanılan her türlü alet, taşınabilir makine, sarf malzemelerine verilen isimdir, "kilit, tel, çivi, vb. metal eşya" anlamına gelir.


İncele